Categories
Uncategorized

Devir vurgun devri

Herkes bir yerlerde birilerinin cebindeki parayi nasil olur da alirimin derdinde. Bahsettigim bir urun ya da hizmet satayim da para kazanayim mantigi degil.

Devir vurgun devri, belediye bile vurguncu olmuş. Kampanya var diyip 10 liralık istanbul kartı 6 liraya satıyor. İlk gördüğümde ben mi matematik bilmiyorum diye düşündüm ama bariz kampyana sayesinde 6 liraya sattığı akbil tomtomu 4 liraya geri alıyor. Helal olsun zeki insanlar…

Elektronikkart 6 lira

İSTANBUL- İETT, bir süredir akbille birlikte kullanımda olan elektronikkartların yaygınlaştırılması amacıyla kampanya başlattı. Vatandaşlar 2 Temmuz’da başlayan kampanya süresince elektronikkartları 6 liraya alabilecek.

Akbili iade et, elektronikkartı al
İstanbul’daki toplu ulaşım araçlarında bir süredir akbille birlikte kullanımda olan elektronikkartların yaygınlaştırılması amacıyla bir kampanya başlatıldı. 2 Temmuz 2011 Cumartesi günü başlayan kampanya uyarınca vatandaşlar elektronikkartlarını İstanbul’un çeşitli noktalarında bulunan İETT elektronik bilet satış bayilerinden 6 lira bedelle alabilecek. Kampanya süresince vatandaşlar elektronikkarta 10 lira yerine 6 lira ücret ödeyecek. Ayrıca vatandaşlar herhangi bir ek ücret ödemeden arızası olmayan tam akbillerini elektronikkartla değiştirebilecek. İade sırasında tam akbildeki dolum miktarı tam elektronikkarta aktarılacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *